Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip prižiūrėti batus?

Oda reikalauja priežiūros. Nesvarbu, ar tai būtų mūsų veido ir kūno oda, ar odiniai baldai, ar juolab avalynė. Teisingai prižiūrėdami odą išsaugosite jos elastingumą, vienalytiškumą bei žinoma, spalvą. Kaip prižiūrėti veidą - kiekvienas žinome. O štai avalynės ir rankinių odai prižiūrėti neretai žinių dar trūksta. Štai čia ir galime pasakyti vienbalsiai, kad galanterinė oda turi taip pat gausią paletę priežiūros priemonių. Ilgainiui tobulėjant gamybos technologijoms ir ieškant kuo įvairesnių paviršių avalynės gamintojai pradėjo naudoti ne vien tik oda, bet ir tekstilę, eko odą ar odos pakaitalus, kaučiuką, gumą ir kt. medžiagas. Tai verčia ieškoti ir atitinkamų priemonių siekiant išlaikyti tokios produkcijos ilgaamžiškumą.

Avalynės priežiūrą skirstome atsižvelgiant į turimą paviršių.

Lygios odos priežiūra 

  • Impregnatorius AQUA STOP arba NANO POWER SPRAY: Veikliosios medžiagos sudaro smulkios nanostruktūros apsauginę plėvelę, todėl drėgmė nuteka, o purvas atstumiamas.Oda tampa atspari drėgmei. Apipurkšti paviršių. Pageidautina kelis kartus kaskart leidžiant priemonei nudžiūti. 

  • Valymo putos MULTI SCHAUM NEUTRAL: gerai suplakus priemonę purškiame ant korėtos kempinėles ir krupščiai išvalome tiek batų/rankinės paviršių, tiek ir vidų. Leiskite nudžiūti.

  • Batų tepalas ,skirtas odos spalvos atnaujinimui ir maitinimui .Spalvą renkamės pagal batų spalvą.

Verstos odos priežiūra

  • Impregnatorių AQUA STOP arba NANO POWER SPRAY ir valymo putas MULTI SCHAUM NEUTRAL naudojame pagal paskirtį, taip pat kaip ir lygiai odai;

  • Priklausomai nuo bato uždarumo (batelis ar ilgaaulis), renkamės purškiamą Velours nubuk pflege arba tepamą Velours nubuk bunt pflege tepalus, atitinkamai pagal spalvos poreikį.

  • Po maitinimo tepalu, verstą odą pašiaušiame minkštu odos priežiūros šepetėliu.

Metalizuotos, lakuotos odos bei kitokių paviršių priežiūra

  • Metalizuotos ir lakuotos odos impregnuoti nerekomenduojame. Geriausiai tinkama priemonė nešvarumams nuvalyti yra MULTI SCHAUM NEUTRAL;

  • Tekstiliniams, eko odos ir odos pakaitalo paviršiams naudokite impregnatorių AQUA STOP arba NANO POWER SPRAY ir valymo putas MULTI SCHAUM NEUTRAL;

  • Naudokite FASHION CARE NEUTRAL putas. Gerai suplakus užpurškite ant korėtos kempinėlės ar minkštos šluostės ir tolygiai padenkite turimą paviršių. Gerai išblizginkite.

Galanterijos priežiūra

Valymo priežiūros priemones reikia naudoti ne tik batų priežiūrai, tačiau ir kitiems galanterijos gaminiams: rankinėms, piniginėms, diržams, krepšiams ir net baldams. Naudojamos priemonės priklauso nuo turimo paviršiaus bei odos ar kitos medžiagos struktūros.

Viva Batai tinkle prekiaujame jau daugiau nei 80 metų savo istoriją skaičiuojančio Vokietijos gamintojo BNS Bergal, Nico & Solitaire Vertriebs GmbH BUFFALO priežiūros priemonių asortimentu. Visos priemonės pasižymi aukšta kokybe bei tvarumu.

www.batanica.lt svetainėje naudojami slapukai. Jei sutinkate su slapukų naudojimu spauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau apie slapukus galite skaityti Privatumo politikoje.